Yhteystiedot

Myynti

FINLAND
Ulla-Päivi Ahola
Avainasiakaspäällikkö
+358 440 458 808
ulla-paivi.ahola@championdoor.com
FINLAND
Petteri Leskinen
Avainasiakaspäällikkö
+358 440 458 812
petteri.leskinen@championdoor.com

Huolto ja asennus

HUOLTO JA VARAOSAT
+358 440 458 822
service@championdoor.com
Anton Landgraf
Asennus- ja huoltopäällikkö
+358 447 044 221
anton.landgraf@championdoor.com
Arttu Rahikka
Projektipäällikkö
+358 440 458 814
arttu.rahikka@championdoor.com

Hallinto

Pekka Hosio
Toimitusjohtaja
+358 400 387 873
pekka.hosio@championdoor.com
Ilkka Niinikoski
Myyntijohtaja
+358 440 458 817
ilkka.niinikoski@championdoor.com
Marja Vaartamo
Talous / HR
+358 442 924 520
marja.vaartamo@championdoor.com
Baptiste de la Bouvrie
Tekninen johtaja
+33 147 202 314
baptiste.delabouvrie@championdoor.com
Vesa Kiviranta
Suunnittelupäällikkö
+358 440 458242
vesa.kiviranta@championdoor.com
Anne Tölli
Tuotanto- ja hankintapäällikkö
+358 440 458 239
anne.tolli@championdoor.com
Mervi Kajuutti
Projektipäällikkö
+358 445 684 244
mervi.kajuutti@championdoor.com
Riitta Jussila
Markkinointi
+358 440 458 804
riitta.jussila@championdoor.com
Maria Pauna
Ostaja
+358 440 458 806
maria.pauna@championdoor.com

Vienti

Scandinavia, Germany
Jukka-Pekka Hakkarainen
Vientipäällikkö
+358 440 458 243
jp.hakkarainen@championdoor.com

Ranskan toimisto

France, Belgium, Italy, the Netherlands
Gilles Flament
Myyntijohtaja Ranska
+33 147 202 314
gilles.flament@championdoor.com
Pierre-Antoine Codron
Projektipäällikkö
+33 147 202 314
pierre-antoine.codron@championdoor.com

Dubain toimisto

UAE, Oman, Saudi Arabia, Australia, New Zealand
Bassam Salloum
Myyntijohtaja Lähi-Itä
+971 564 805 909
bassam@championdoor.com

Champion Door Oy
Hopeatie 2, 85500 Nivala
Puh. 08 445 8800
info@championdoor.com


Huollon päivystysnumero 0440 458 822

 

Vantaan toimisto

Horsmakuja 10, 01300 Vantaa

 

 

Laskutustiedot
Verkkolaskuosoite: 003709065193

Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy
Välittäjätunnus: 003723327487

Sähköpostilaskuosoite: 

champion.laskut-m@scan.invoices.fi

 

Y-tunnus: 0906519-3