Yhteystiedot

Myynti

Petteri Leskinen
Avainasiakaspäällikkö
+358 440 458 812
petteri.leskinen@championdoor.com
Ulla-Päivi Ahola
Avainasiakaspäällikkö
+358 440 458 808
ulla-paivi.ahola@championdoor.com

Huolto ja asennus

HUOLTO JA VARAOSAT
+358 440 458 822
service@championdoor.com
Anton Landgraf
Asennus- ja huoltopäällikkö
+358 447 044 221
anton.landgraf@championdoor.com
Arttu Rahikka
Projektipäällikkö
+358 440 458 814
arttu.rahikka@championdoor.com
Jarkko Lahnala
Huolto- ja varaosamyynti
+358 440 458 850
jarkko.lahnala@championdoor.com

Hallinto

Pekka Hosio
Hallituksen puheenjohtaja
+358 400 387 873
pekka.hosio@championdoor.com
Sami Poutanen
Toimitusjohtaja
+358 445 262 456
sami.poutanen@championdoor.com
Hannu Valkonen
Talouspäällikkö
+358 440 458 825
hannu.valkonen@championdoor.com
Ilkka Niinikoski
Myyntijohtaja
+358 440 458 817
ilkka.niinikoski@championdoor.com
Marja Vaartamo
Henkilöstöpäällikkö
+358 442 924 520
marja.vaartamo@championdoor.com
Vesa Kiviranta
Suunnittelupäällikkö
+358 440 458242
vesa.kiviranta@championdoor.com
Anne Tölli
Hankintapäällikkö
+358 440 458 239
anne.tolli@championdoor.com
Mervi Kajuutti
Projektipäällikkö
+358 445 684 244
mervi.kajuutti@championdoor.com
Riitta Jussila
Markkinointi (äitiyslomalla)
+358 440 458 804
riitta.jussila@championdoor.com
Mika Junttila
IT-päällikkö
+358 440 458 831
mika.junttila@championdoor.com
Maria Pauna
Ostaja
+358 440 458 806
maria.pauna@championdoor.com

Vienti

Jukka-Pekka Hakkarainen
Vientipäällikkö
+358 440 458 243
jp.hakkarainen@championdoor.com
Scandinavia, Germany

Venäjän toimisto

Mika Hosio
Maajohtaja Venäjä
+358 400 689 470
mika.hosio@championdoor.com
Russia

Ranskan toimisto

Gilles Flament
Myyntijohtaja Ranska
+33 7 86 51 53 00
gilles.flament@championdoor.com
France, Belgium, Italy, the Netherlands
Baptiste de la Bouvrie
Back Office päällikkö
+33 7 86 51 53 11
baptiste.delabouvrie@championdoor.com

Dubain toimisto

Bassam Salloum
Myyntijohtaja Lähi-Itä
+971 564 805 909
bassam@championdoor.com
UAE, Oman, Saudi Arabia, Australia, New Zealand

Champion Door Oy
Hopeatie 2, 85500 Nivala
Puh. 08 445 8800
info@championdoor.com


Huollon päivystysnumero 0440 458 822

 

Vantaan toimisto

Horsmakuja 10, 01300 Vantaa

 

 

1.6.2020 alkaen voimassa uudet laskutustiedot
Verkkolaskuosoite: 003709065193

Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503

Sähköpostilaskuosoite: 

ChampionDoor.FI.P.138418-9@docinbound.com

 

Y-tunnus: 0906519-3

 

Paperiset laskut osoitteeseen:
Champion Door Oy
PL 84380
00063 LASKUNET